Powiatowe zawody w piłce nożnej

W dniach 25.09 i 27.09 nasze szkolne drużyny startowały w Mistrzostwach Powiatu makowskiego w piłce nożnej.

Pierwsi zagrali zawodnicy z klas 4 – 6. Na turnieju półfinałowym w Krasnosielcu startowało 6 drużyn. Grano systemem każdy z każdym.

Wyniki drużyny:

SP Amelin – SP Płoniawy 0:3

SP Amelin – SP Raki 3:1 (bramki: Konrad Klimkiewicz x2, Oliwier Grabowski)

SP Amelin – SP Drążdżewo 0:2

SP Amelin – SP Krasnosielc 3:0 (bramki: Konrad Klimkiewicz, Oliwier Grabowski, gol samobójczy)

SP Amelin – SP Sypniewo 1:1 (bramka: Oliwier Grabowski)

Zdobywamy 7 punktów co daje nam 4 miejsce, niestety nie udaje się awansować do finałów.

Skład drużyny:

Igor Zduniak (bramkarz)- Szymon Zalewski, Dawid Wilkowski, Jan Bagiński, Konrad Klimkiewicz, Oliwier Granowski (kapitan), Bartosz Ryłka, Seweryn Witek i Patryk Lis.

27.09 w Makowie Mazowieckim zagrały drużyny szkolne z klas 7-8. Kolejny raz możemy pochwalić się dużym sukcesem, nasi chłopcy z 7 klasy zajęli 2 miejsce ! :) spośród 8 szkół startujących.

Wyniki drużyny:

Grupa B:

SP Amelin – SP Sypniewo 1:1 (bramka: Artur Kowalczyk)

SP Amelin – SP Węgrzynowo 3:0 (bramki: Paweł Zduńczyk x2, Szymon Lis)

SP Amelin – SP Płoniawy 2:0 (bramki: Patryk Mroczkowski, Wiktor Czarkowski)

Półfinał:

SP Amelin – SP nr 2 Maków Mazowiecki 2:1 (bramki: Artur Kowalczyk, Patryk Mroczkowski)

Finał:

SP Amelin – SP Sypniewo 0:2

Za zajęcie 2 miejsca otrzymaliśmy dyplom, puchar i medale.

Skład drużyny:

Igor Rutkowski (bramkarz)- Artur Kowalczyk, Alan Budny, Szymon Lis, Paweł Zduńczyk (kapitan), Patryk Mroczkowski, Wiktor Czarkowski, Jakub Czarkowski.

Opiekun drużyn: Tomasz Rogala.