„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Nasze przedszkolaki świętowanie rozpoczęły we worek od wspólnego oglądania prezentacji i nauki piosenki. Następnie każde dziecko otrzymało medal dzielnego Przedszkolaka. Nie zabrakło kolorowych baloników, które przyczyniły do wspaniałej zabawy oraz słodkiego poczęstunku. Było wesoło i kolorowo. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu pozytywnych wrażeń, i na długo zostanie w ich pamięci.  Idąc za słowami Janusza Korczaka „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Życzymy wszystkim dzieciom, aby uśmiech gościł na ich twarzach każdego dnia, nie tylko od święta.