"Kierowco, nie polujemy na zebrach”

"Kierowco, nie polujemy na zebrach” to akcja, która ma uświadomić kierowcom, aby zachowywali szczególną ostrożność w pobliżu przejść dla pieszych zwłaszcza w pobliżu szkół.

Nasza szkoła również włączyła się w akcję, dlatego 11 września 2020 r. uczniów klasy I i IV odwiedził sierżant sztabowy p. Marcin Gosiewski z Posterunku Policji w Krasnosielcu, który wygłosił pogadankę na temat bezpiecznego zachowania na drodze. Następnie uczniowie klasy I w odblaskowych kamizelkach w sposób praktyczny poznawali zasady bezpiecznego przekraczania jezdni.  Uczniowie klasy IV z  przygotowanymi  plakatami pozdrawiali przejeżdżających kierowców i przypominali o ostrożnej jeździe.