DZIEŃ PATRONA

18 września w naszej szkole obchodziliśmy Święto Patrona – Św. Stanisława Kostki.
O godzinie 1000 wszyscy udali się do kościoła na mszę św. w intencji uczniów, rodziców i nauczycieli, którą celebrował ks. Sz. Borkowski.
W szkole uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru i odśpiewaniem hymnu szkoły. Następnie głos zabrała pani dyrektor ,która powitała wszystkich.
Po wystąpieniu pani dyrektor odbyła się projekcja filmu o Św. Stanisławie Kostce, a po projekcji filmu uczniowie klas V- VIII zaprezentowali montaż słowno – muzyczny poświęcony patronowi. Na zakończenie wszyscy odśpiewali piosenkę „Święty uśmiechnięty”.