„nie JESTEMsam”

„nie JESTEMsam”  to hasło 37 Pielgrzymki Dzieci i Młodzieży do Rostkowa. Jak co roku w pielgrzymce wzięli udział uczniowie, rodzice i nauczyciele z naszej szkoły. Liczna grupa dwoma wypełnionymi autokarami dobiła do Przasnysza, skąd po zawiązaniu wspólnoty i otrzymaniu odblasków, breloczków z hasłem pielgrzymki udała się na pieszą wędrówkę do miejsca narodzin patrona naszej szkoły.

Po ponad godzinnym marszu pielgrzymi dotarli do rodzinnej miejscowości św. Stanisława Kostki. O godzinie 13:00 rozpoczęła się uroczysta Msza św., której przewodniczył J.E. ks. Biskup Mirosław Milewski, a kazanie wygłosił ks. Tomasz Dec, wikariusz parafii Matki Bożej Fatimskiej w Ciechanowie.