ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

28.09.2018 r. obchodziliśmy w naszej szkole
VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Jest to międzynarodowa akcja, która ma na celu zachęcenie wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia po długich wakacjach, a także uświadomienie, iż znajomość tabliczki mnożenia jest niezbędna w życiu codziennym.

W tym dniu zostały przeprowadzone przez Komisję Egzaminacyjną egzaminy z tabliczki mnożenia, dla chętnych z klas od II do VIII.

Poprzez wspólną zabawę, łączymy się z ludźmi na całym świecie. Chcemy propagować zasadność uczenia się tabliczki mnożenia, a także poznawania matematyki. Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia wzbudziły w uczniach wiele pozytywnych emocji, pobudziły chęć zdrowej rywalizacji. Gratulujemy Mistrzom, dziękujemy Egzaminatorom i wszystkim uczestnikom.