DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia to akcja edukacyjna, odbywająca się zawsze w ostatni piątek września, która ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia po długich wakacjach, a także uświadomić, iż znajomość tabliczki mnożenia jest niezbędna w życiu codziennym.
W piątek 29 września uczniowie naszej szkoły z radością przyłączyli się do ogólnoświatowej akcji. Sprawdzanie wiedzy matematycznej odbywało się w radosny sposób.
Tabliczkowe gry i zabawy dostarczyły wszystkim wielu emocji. Był to doskonały trening pamięci, uczniowie mogli rywalizować ze sobą oraz pobijać własne rekordy.
Największym powodzeniem wśród najmłodszych uczestników dzisiejszego święta cieszyły się kolorowanki, puzzle, krzyżówki i różne rebusy.