„W świecie iluzji” czyli jak spędziliśmy czas na Farmie Iluzji

28 września uczniowie klas 1 - 7 odwiedzili Park Edukacji i Rozrywki – „FARMA ILUZJI” w Mościskach k. Woli Życkiej.
Miejsce okazało się fantastyczne.
Po przekroczeniu bramy, wszyscy na kilka godzin przenieśli się do krainy czarów, wkroczyli w świat na pograniczu rzeczywistości i magii. Wszystko tu zadziwiało, inspirowało, śmieszyło, zaprzeczało zasadom grawitacji, tu niemożliwe stało się możliwe.
Atrakcji nie brakowało, (brakowało tylko czasu, by je wszystkie poznać).
Latająca Chata Tajemnic dosłownie przyprawiała o zawrót głowy, Lewitujący Kran,
który w niewiadomy sposób wisiał w powietrzu i leciała z niego woda, Studnia Nieskończoności, Meble Olbrzyma, Wiklinowy Labirynt, z którego wyjście stanowiło nie lada wyzwanie - to tylko niektóre z nich.

Niezapomnianych wrażeń dostarczył tunel zapomnienia, gdzie niejednemu zakręciło się
w głowie, zagubienie się w Lustrzanym Labiryncie wraz z jego kolumnadami oraz wizyta
w tajemniczym Ames Roomie. Zwiedziliśmy także Grobowiec Faraona, w którym poznaliśmy historię jednego z najbardziej tajemniczych władców Egiptu Tutenchamona, obejrzeliśmy faraońskie insygnia oraz zobaczyliśmy mumię, która w zadziwiający sposób podnosiła się.
Bardzo intrygujące były spotkania z iluzją - każdy z wycieczkowiczów zrobił sobie zdjęcie
z "głową na patelni”.
Dzieci miały okazję zagrać w partyjkę Giga Szachów. Do tego szalona zabawa na Placu Dmuchańców, skoki na trampolinie, pieczenie kiełbasek. Ależ to były przygody!
Wszyscy doskonale się bawiliśmy! To był dzień pełen radości i śmiechu.
Zachęcamy do oglądania zdjęć z naszej wyprawy. Tylko czy są prawdziwe?...